Shipping free from 1500 Kč

0

NAŠE STORY

Jsme provokativní, jsme jiní… Buď se ti to líbí nebo ne… Nic mezi tím. Nejsme pro všechny. Ty musíš vědět, zda je originalita, kvalita, nevšednost, nadhled a smysl pro humor to, co hledáš a kam směřuješ. Pokud tě tenhle styl baví (vystihuje), tak jedeš s námi na stejné vlně a jsi náš:-)!!! A tobě taky chceme povědět náš příběh o založení MDMA FASHION.

Rok 2015, 4 hodiny ráno. Asi říjen. Jana a Dány, tehdy ještě jako nejlepší přátelé, vedou klasický gauč talk o "cool" oblečení na našem trhu...

Milujeme módu a pohybujeme se v módním průmyslu už 12 let, takže požadavky byly jasné – musí to být kvalitní, vtipný, s nápadem, možná i trochu provokativní, prostě a jednoduše originální... No a to byl moment, kdy jsme si řekli (Ne, že by nám bylo úplně dobře rozumět), že taková streetwearová brand tady chybí. A pustili jsme se do toho… hned co jsme si na to druhý den ráno vzpomněli..

Vymysleli jsme zkratku MDMA (My Design My Attitude). Česky to říkáme: “Stůj si za tím, co nosíš!” Hráli jsme si s písmeny a vymýšleli jsme různé slogany a designy… Must Drink More Alcohol, Mucho Dinero Muchos Amigos, My Dirty Mum's Ass, More Dollars More Assholes a v létě jsme spustili e-shop. Co je cílem? Cesta je cíl a my chceme poznat všechny lidi, co to mají “hozený” jako my. Baví je se smát, pařit, pářit… Chtějí být součástí komunity, která si dokáže užít každou chvíli. 

Jana a Dány

story.jpg